Wyciskarka Angel - przegląd zalet

Partner

Wyciskarka do owoców i warzyw

Sokowo to potentat na rynku sprzedaży wyciskarek do soków i blenderów. Dzięki oferowanym produktom propaguje zdrowy styl życia każdego dnia. Dzięki posiadaniu takich urządzeń na własny użytek i Ty możesz cieszyć się zdrowiem całej swojej rodziny, wiedząc, że podajesz im najlepsze i wartościowe składniki odżywcze potrzebne w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

detoks wyciskanym sokiem

Czy Twój organizm jest zakwaszony? Sprawdź skuteczny suplement na zakwaszenie organizmu: prodeacid.pl

3 lut 2016

Wyciskarka Angel - przegląd zalet

Angel zwraca na siebie uwagę już choćby dlatego, że mamy w jego przypadku do czynienia z pierwszą wyciskarką, która jest w całości wykonana ze stali nierdzewnej. Ponadto wykorzystuje ona dwuślimakową technologię wyciskania soku i nie bez przyczyny jest uważana za jednego z liderów na rynku wyciskarek do soków. To właśnie ten model jest często uważany za najbardziej wydajną wyciskarkę z tych wszystkich, które wyprodukowano do tej pory. Potrafi przyczynić się do wyciśnięcia maksymalnej ilości soków tak z owoców, jak i z warzyw, nie wpływa przy tym destrukcyjnie na zawarte w nich witaminy, enzymy oraz inne składniki odżywcze.

Wyciskarka Angel jest polecana między innymi tym osobom, które stosują diety lecznicze i terapie sokowe. Co więcej, nowy model zwraca na siebie uwagę ze względu na obecność inteligentnego, automatycznego biegu wstecznego. Jeśli więc włożymy zbyt wiele surowca, co przyczyni się do zablokowania wałków, możemy liczyć na specjalny czujnik uruchamiający bieg wsteczny i sprawiający, że dojdzie najpierw do cofnięcia surowca, a następnie również do odblokowania zatoru. Jest to wyjątkowo przydatne zabezpieczenie, stanowi bowiem znakomitą ochronę zarówno dla korpusu wyciskarki, jak i dla jej silnika, który w innym przypadku mógłby ulec spaleniu.

Zawsze można też zdecydować się na uruchomienie biegu wstecznego manualnie. W nowym modelu zdecydowano się również na zastosowanie stali typu 304. Warto zwrócić na to uwagę, mamy bowiem do czynienia ze stalą powszechnie stosowaną między innymi wówczas, gdy w grę wchodzi wyrób sprzętów AGD, garnków oraz naczyń. Stal tego rodzaju charakteryzuje się przede wszystkim dużą odpornością na działanie korozji, okazuje się przy tym, że niewiele mogą jej uczynić kwasy, sól oraz wysokie temperatury. Docenić należy również to, że mamy w jej przypadku do czynienia ze stalą neutralną biologicznie, a więc taką, która nie wchodzi w reakcję z innymi substancjami. Nie wydziela też żadnych szkodliwych substancji, co jest szczególnie dobrą wiadomością dla osób, które zmagają się z reakcjami alergicznymi.